Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Nożyczki, cążki, kopytka pomogą Ci zadbać o Twoje paznokcie!

Chcesz cieszyć się perfekcyjnie zrobionymi paznokciami? Pamiętaj, że poza ładnym kolorem lakieru, liczy się przede wszystkim stan paznokci! Zadbaj więc o to, żeby były one zdrowe. Muszą mieć także identyczny kształt, który nadasz im, używając do tego nożyczek lub cążek, a następnie pilniczka. Konieczne jest również pozbycie się skórek. Obecnie nie poleca się całkowitego ich wycinania, dlatego też lepszą opcją jest odsunięcie ich za pomocą kopytka. Będzie to łatwiejsze, gdy użyjesz do tego specjalnej odżywki do skórek.

Nożyczki, cążki i kopytka – do czego służą?

Za pomocą nożyczek obetniesz paznokcie u dłoni, a także u stóp. Narzędzie to sprawdzi się w przypadku stóp jedynie w momencie, gdy Twoje paznokcie są dość miękkie. Opcja ta polecana jest również przy obcinaniu paznokci małych dzieci. Nożyczki są o wiele bardziej precyzyjne niż na przykład cążki.

Cążki również służą do obcinania paznokci. To szybki sposób, który sprawdzi się zwłaszcza w przypadku twardych paznokci. Są one polecane do wykonywania pedicure. Jest to produkt lubiany przez wielu mężczyzn, którzy wolą obcinać swoje paznokcie za pomocą cążek, a nie z użyciem nożyczek. Na rynku są dostępne również cążki przeznaczone do obcinania skórek. Chociaż nie poleca się wycinania skórek, to produkt ten jest chętnie używany przez wiele osób.

Kopytka służą do odsuwania skórek. Mogą być metalowe, drewniane i plastikowe. Należy używać ich delikatnie. Są bardzo pomocne przy manicure i pedicure.

Nożyczki, cążki i kopytka dostępne w naszym sklepie

Ta kategoria produktów zawiera nożyczki, cążki i kopytka. Są to produkty wysokiej jakości, które umożliwiają Ci wykonanie manicure i pedicure w domu. Dzięki tym akcesoriom i przyborom nie musisz korzystać z gabinetu kosmetycznego, możesz samodzielnie zadbać o swoje paznokcie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl